تبلیغات متنی
چاپ پرچم ، چاپ پارچه
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
خرید لپ تاپ استوک
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
تاریخ انتشار جدید آیفون 12 ، نشت ، قیمت ، اخبار و همه چیز شما باید بدانید

تاریخ انتشار جدید آیفون 12 ، نشت ، قیمت ، اخبار و همه چیز شما باید بدانید

جمعه 2 خرداد 1399
20:16
عماد

در واقع ، ما از زمان آیفون X تغییری بزرگی ندیده ایم - حتی خانواده آیفون XS یک نمایشگاه مشابه بود - بنابراین یکی از اوضاع است و شایعات فعلی نشان می دهد که دقیقاً همان چیزی است که خواهیم گرفت. خانواده آیفون 12 حتی ممکن است دارای چهار تلفن پرچمدار باشد ، این چیزی است که ما قبلاً اپل ندیده ایم که این کار را انجام دهد ، که در کنار iPhone SE جدید نسبتاً مقرون به صرفه قرار دارد.

انتظار ندارید آیفون جدید را طی دو ماه آینده ببینید. شایعات فعلی حاکی از آن است که قرار است آیفون 12 ، آیفون 12 مکس ، آیفون 12 پرو و آیفون 12 پرو مکس در ماه سپتامبر به زمین بروند ، اما ما در حال حاضر تصور خوبی از آنچه انتظار داریم داشته باشیم. همه چیز از قیمتها گرفته تا طراحی گرفته تا مشخصات اصلی ، جزئیات دوربین و موارد دیگر فاش شده است ، بنابراین ما تصویری واضح از آنچه انتظار داریم داشته باشیم.

بنابراین چیزهای زیادی وجود دارد که شما باید بدانید ، جایی که این مقاله وارد می شود. ما همه احتمال بروز شایعات و شایعات را در یک مکان به تفکیک بخش برش داده ایم. ما همچنین تجزیه و تحلیل کارشناسی خود را اضافه کرده ایم ، بنابراین می بینید که چقدر احتمال دارد که ما فکر کنیم صحت هر شایعه وجود دارد.

هنوز چیزهای مهم دیگری وجود دارد که ما نمی دانیم ، و می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آنها در آیفون 12: 5 چیزهای بزرگی که ما هنوز برای یادگیری مقاله به آنها داده ایم کسب کنید. اما انتظار داریم بیشتر موارد باقیمانده قبل از پرتاب نشت شود ، زیرا هنوز چند ماه دیگر زمان لازم را نداریم.

ما چرخه جدید آیفون را از زمان اولین دستگاه در سال 2007 کاملاً تحت پوشش قرار داده ایم تا شایعات آیفون 12. ما را به هم بریزیم. ما این مقاله را با تمام جدیدترین شکار و شایعات آیفون 12 به طور مداوم به روز می کنیم ، بنابراین مطمئن باشید که اگر می خواهید در پرچمدار بعدی اپل به روز بمانید ، مرتباً دوباره چک کنید.


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 23 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به اخبار موبایل است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|