تبلیغات متنی
چاپ پرچم ، چاپ پارچه
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
خرید لپ تاپ استوک
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
آیفون 12 پرو می تواند صفحه نمایش ارزانتر و باریک تر از آیفون 11 پرو داشته باشد

آیفون 12 پرو می تواند صفحه نمایش ارزانتر و باریک تر از آیفون 11 پرو داشته باشد

پنجشنبه 7 آذر 1398
21:25
عماد

به طور خاص ، ETNews (یک سایت خبری فناوری کره جنوبی) با استناد به "صنعت" ادعا می کند که iPhone 12 Pro و iPhone 12 Pro Max هر دو از صفحه نمایش Y-OCTA OLED از سامسونگ استفاده می کنند. اکثر صفحات OLED (از جمله نمایشگرهای مورد استفاده در آیفون های فعلی) به یک لایه حساس به لمس جداگانه احتیاج دارند ، اما Y-OCTA این کار را نمی کند ، که باعث می شود هر دو آنها نازک تر و ارزان تر شوند.

هیچ تضمینی وجود ندارد که پس انداز آن به مصرف کنندگان نیز منتقل شود ، اما امکان پذیر است. و اگرچه تفاوت ضخامت ناچیز خواهد بود ، می تواند به معنای آن باشد که آیفون 12 پرو در کل یک دستگاه کمی باریک است ، یا در عوض ممکن است فضای کمتری را برای باتری بزرگتر یا سایر اجزای آن ایجاد کند.

     بررسی کامل آیفون 11 ما را بخوانید
     آنچه راجع به آیفون 11 پرو مکس فکر کردیم ، ببینید
     آیفون SE 2 نیز می تواند در راه باشد

مهمتر از همه اینها ، استفاده کمتر از لایه ها در صفحه نیز می تواند به طور بالقوه تابش نور را کاهش دهد. بنابراین به نظر می رسد در همه جا تغییر سودمند است.

ارتقاء نرم افزار

شایان ذکر است که ظاهراً فقط مدل های حرفه ای ای هستند که از این فناوری نمایشگر استفاده می کنند. آیفون 12 اولیه ظاهراً از یک صفحه OLED استفاده می کند که دارای یک لایه لمسی جداگانه است.

این ممکن است عجیب به نظر برسد زیرا نسخه Y-OCTA هم بهتر و هم ارزان تر است ، اما احتمالاً عرضه آن کم می شود ، زیرا سامسونگ ممکن است نتواند به اندازه کافی تولید کند و ظاهراً هیچ شرکتی دیگر پنل های Y-OCTA را با کیفیت و مناسب اپل نمی سازد. خوشحال است

این گزارش همچنین - همانطور که قبلاً شایع شده بود - بیان می کند که آیفون 12 پرو دارای صفحه نمایش 5.4 اینچی است ، از 5.8 اینچ در آیفون 11 پرو پایین می آید ، در حالی که ظاهراً آیفون 12 پرو مکس به 6.7 اینچ و پایه اصلی رشد خواهد کرد. آیفون 12 با 6.1 اینچ می چسبد.

مثل همیشه ، ما این ادعاها را با یک نمک نمک پذیرفتیم ، به خصوص تا کنون از احتمال معرفی آیفون های جدید سپتامبر 2020 ، اما چیزی در اینجا غیرقابل باور به نظر نمی رسد. ما مطمئناً تاکنون و زمان شروع دامنه آیفون 12 ، اخبار و شایعات دیگری را برای شما به ارمغان می آوریم.


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 31 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به اخبار موبایل است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|