تبلیغات متنی
چاپ پرچم ، چاپ پارچه
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
خرید لپ تاپ استوک
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
جرثقیل و ادوات لیفتینگ
تنیس
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
بهترین تلفن در آمریکا برای سال 2019: 15 تلفن هوشمند برتر که آزمایش کرده ایم

بهترین تلفن در آمریکا برای سال 2019: 15 تلفن هوشمند برتر که آزمایش کرده ایم

چهارشنبه 13 آذر 1398
2:01
عماد

انتخاب یکی از این گوشی های رده بالا بدون توجه به محصول سامسونگ ، اپل یا گوگل ، یک سرمایه گذاری گران است. برخی از این قیمت های تلفن از 1000 دلار شروع می شوند ، بنابراین می خواهید تصمیم خود را جدی بگیرید. اما نگران نباشید: ما در اینجا هستیم تا شما را با حضور در مسافرها و مسافرتهای بیرونی هرکدام ... همراه با نظر حرفه ای خود در مورد نحوه رتبه بندی آنها راهنمایی کنیم.

ایده ما در مورد بهترین تلفن دارای صفحه نمایش بزرگ است ، اما به راحتی قابل دستیابی است. مجموعه ای از دوربین را قادر به جایگزین کردن نقطه عکسبرداری می کند. و از باتری و باتری کافی برای پردازش در حین کار برخوردار است. در این لیست گوشی های هوشمند آهسته با چیزی کمتر از باتری تمام روز پیدا نمی کنید.

فردا گوشی هوشمند برتر؟ احتمالاً این گوشی 5G مانند گلکسی S10 5G خواهد بود ، و در نهایت ، یک گوشی قابل تاشو با 5G ، با Huawei Mate X و Samsung Galaxy Fold شروع می شود. اما تلفنهای تاشو تأیید نشده اند و 5G در ایالات متحده به اندازه کافی توصیه نمی شود در سراسر کشور باشد. لیست ما عملی خواهد بود.

چرا بیش از انتخاب شماره یک داریم: انتخاب برتر داریم اما همه به دنبال ویژگی های یکسان تلفن نیستند. برخی از آنها iOS 13 را خواستار شده و به iMessage اپل متصل می شوند ، در حالی که برخی دیگر می خواهند سفارشی سازی ها و ابزارهای دستیار Google موجود در Android 10 را در نظر بگیرند.

به همین ترتیب ، قرارداد شما با AT&T ، Verizon ، Sprint یا T-Mobile یک اولویت است. بهترین تلفن برای AT&T ممکن است از طریق قرارداد در Verizon و برعکس موجود نباشد. در حالی که ما در سال 2019 شاهد تلفن های قفل بیشتری در ایالات متحده بودیم ، همه در مورد همه شرکت های مخابراتی موجود نیست. ما باید هنگام توصیه تلفن ، آن را در نظر بگیریم و از کسانی که کاملاً قفل شده یا در دسترس هستند در چهار شرکت اصلی استفاده کنیم.

انتخاب ما برای بهترین تلفن فقط تاج گذاری جدیدترین آیفون و تماس با آن روزانه نیست ، اگرچه در لیست ما اسامی آشنا زیادی وجود دارد: اپل ، سامسونگ ، گوگل و ال جی ، که در رده 15 شرکت برتر قرار دارند. هواوی و OnePlus نیز این لیست را تشکیل می دهند ، اگرچه در دسترس بودن محدود آنها ذکر شده است.
بهترین تلفن با یک نگاه:

    سامسونگ گلکسی اس 10 پلاس
    آیفون 11
    سامسونگ گلکسی نوت 10 پلاس
    iPhone 11 Pro Max
    سامسونگ گلکسی S10e
    OnePlus 7 Pro
    Google Pixel 4 XL
    هواوی P30 Pro
    سامسونگ گلکسی S10
    آیفون XR
    آیفون XS
    Google Pixel 3 XL
    سامسونگ گلکسی اس 9 پلاس
    سامسونگ گلکسی نوت 9
    Moto G7 Power


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 31 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به اخبار موبایل است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|