تبلیغات متنی
چاپ پرچم ، چاپ پارچه
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
خرید لپ تاپ استوک
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
گاوصندوق خانگی
میز مدیریتی سلطنتی
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
2020 می تواند بهترین سال برای خرید گوشی هوشمند یا رایانه های جدید باشد

2020 می تواند بهترین سال برای خرید گوشی هوشمند یا رایانه های جدید باشد

سه شنبه 1 بهمن 1398
19:56
عماد

با توجه به اینکه مصرف کنندگان به دنبال ارتقاء به آخرین دستگاه ها هستند ، محموله های دستگاه های هوشمند رشد چشمگیر خود را به سال 2020 ادامه خواهند داد.

آمارهای جدیدی از گارتنر پیش بینی کرده است که فروش دستگاه هایی از جمله رایانه های شخصی ، رایانه های لوحی و تلفن های هوشمند با رشد 0.9 درصدی در سال 2019 تعیین شده است زیرا نیاز به داشتن جدیدترین و بزرگترین اسباب بازی در سراسر جهان ادامه دارد.

گارتنر تخمین می زند 2.16 میلیارد محصول در سال 2020 ارسال می شود که از 2.15 میلیارد ثبت شده در سال جاری است.

بهبود

این رشد تا حد زیادی از فروش تلفن همراه الهام گرفته خواهد شد ، که پیش بینی می شود گارتنر امسال به دنبال یک ناامید کننده سال 2019 ، 1.7 درصد رشد کند.

در دسترس بودن فزاینده تلفن های هوشمند 5G با الهام از افزایش فروش در سراسر جهان ، زیرا مصرف کنندگان برای ارتقاء دستگاه های خود و بهره گیری از شبکه های جدید با سرعت بالا ، تنظیم شده اند.

گارتنر اظهار داشت كه انتظار می رود كه مدل های 5G 12 درصد از محموله های تلفن همراه را در سال 2020 به خود اختصاص دهند ، این رقم تا سال 2022 به 43 درصد خواهد رسید.

فروش رایانه های شخصی همچنین به دلیل مهاجرت مصرف کنندگان و مشاغل مشابه از ویندوز 7 ، که شاهد پایان عمر رسمی این ماه بود ، به دستگاه های جدیدتر ویندوز 10 مهاجرت می کند. این شرکت تخمین می زند که یک میلیارد رایانه شخصی تا سال 2020 به ویندوز 10 مهاجرت کند - حدود 80 درصد از کل رایانه های شخصی استفاده شده.

رنجیت آتوال ، مدیر ارشد تحقیقاتی گارتنر گفت: "2020 شاهد بهبودی جزئی در بازار خواهیم بود." وی گفت: "این بازار 2.15 میلیارد واحد بود که پایین ترین سطح حمل و نقل آن از سال 2010 است. با این وجود ، در سال 2020 شاهد بهبودی جزئی خواهیم بود. افزایش در دسترس بودن گوشی های 5G باعث تعویض جایگزینی تلفن های همراه می شود و همین امر باعث می شود محموله های دستگاه های جهانی در سال 2020 به رشد خود بازگردند. "


موضوعات:
برچسب ها: , ,
[ بازدید : 42 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : 1 2 3 4 5 6 ]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به اخبار موبایل است. | قدرت گرفته از Blogtez.com|